Tenisový bag Babolat Pure Wimbledon X9 24

RH9 PURE WIMBLEDON – elegance a organizace pro náročné sportovce

RH9 PURE WIMBLEDON je navržen pro zkušené sportovce, kteří hledají kombinaci třídy a elegance. Tato tenisová taška poskytuje špičkovou organizaci vašeho vybavení.

Barva je ve skutečnosti světle šedá.

Jedná se o prostorný model se třemi přihrádkami, které pojmou až devět tenisových raket a zajišťují jejich bezpečí. Dvě komory jsou termo pro ochranu raket před nepřiznivými vlivy.

Nový RH9 PURE WIMBLEDON je určen pro hráče, kteří chtějí dokonalý bag pro bezpečnou přepravu svého vybavení. Vaše vybavení je optimálně uloženo a vy se můžete plně soustředit na zápas. Úložný prostor jsme kompletně přeorganizovali pro maximální pohodlí. Tato plně izolovaná taška má velkou centrální přihrádku, novou průhlednou přihrádku na obuv, přihrádku na další tenisové věci a poslední přihrádku na oblečení a doplňky, jakož i boční kapsy na příslušenství. Perfektní pro okamžité nalezení všeho!

A protože vám chceme nabídnout jen to nejlepší, má tato taška, která se snadno udržuje, nepromokavý vnější materiál - pro zaručenou ochranu. Uvnitř je taška vyložena novým bílým a obzvláště odolným materiálem Isotherm, takže máte lepší přehled o obsahu a vše rychleji najdete.

Společnost Babolat vám s modelem RH9 PURE WIMBLEDON přináší ideální vybavení pro cestu k vítězství. Elegantní design a pokročilé funkce z této tašky činí nezbytný doplněk pro všechny tenisty, kteří hledají spolehlivého partnera na kurtu.

OPTIMÁLNÍ OCHRANA
Abychom zajistili optimální ochranu, zvolili jsme materiál, který využívá nepromokavý a odolný vnější materiál. Vnitřek batohu je vyroben z našeho nového, bílého, extrémně odolného izolačního materiálu, který zajišťuje, že batoh nevysychá.

VELKÁ KAPACITA
Tento batoh nabízí prostor až pro 9 raket ve 3 velkých, plně izolovaných přihrádkách, 1 pár bot a veškeré vybavení potřebné pro trénink nebo soutěž.

ODOLNÁ IZOLOVANÁ PŘIHRÁDKA
Tento nový EXTRA odolný, lehký, recyklovatelný a nebarvící izolační materiál chrání vaše rakety před širokou škálou teplot a teplotních výkyvů.

ODNÍMATELNÉ RAMENNÍ POPRUHY
Ramenní popruhy lze při odbavení na letišti odejmout, aby se zabránilo jejich případnému poškození.

BEZBARVÁ PODŠÍVKA
Naše nová „bezbarvá“ podšívka je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru (PET) a je vyrobena bez použití barviv: Tím, že podšívku nebarvíme, šetříme vodu. Díky bílé podšívce najdete vše potřebné na první pohled.

PRŮHLEDNÁ PŘIHRÁDKA NA BOTY
Díky nové průhledné přihrádce na boty můžete rychle zkontrolovat, zda máte sbalené boty. Přihrádka na boty je bezešvá a vodotěsná, takže ji můžete v případě potřeby snadno vyčistit. Je také odvětráván směrem ven, aby se neutralizovaly pachy.

Rozměry: 75 x 41.9 x 32 cm

Objem: 73 l.

Parametry:

rozměry: 750 x 419 x 320 mm

barva:

Výrobce: Babolat

EAN: 3324922079270

Produktové číslo: 751229

3 900 Kč *

Vaše cena: 3 499 Kč

Ušetříte: 10%

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 479 Kč

Zboží je u nás SKLADEM, při objednání do 12h odesíláme ve stejný pracovní den. Jinak expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky, mimo víkendy a státní svátky.

Počet kusů:

* MOC - doporučená cena výrobcem. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Doprava zdarma za nákup nad 2999 Kč v ČR. Neplatí pro míče

K tomuto zboží doporučujeme

Podobné produkty

Tenisový bag Babolat Pure Aero X12 2023

Tenisový bag Babolat Pure Aero X12 2023
- 29%
 

běžná cena: 3 699 Kč

vaše cena: 2 620 Kč

Tenisový bag Babolat Pure Strike RH X12

Tenisový bag Babolat Pure Strike RH X12
- 12%
 

běžná cena: 4 090 Kč

vaše cena: 3 599 Kč

Tenisový bag Yonex Pro 12 pcs wide 924212 cobalt blue

Tenisový bag Yonex Pro 12 pcs wide 924212 cobalt blue
- 13%
 

běžná cena: 4 090 Kč

vaše cena: 3 559 Kč

Tenisový bag HEAD TOUR Racquet BAG XL TYBN

Tenisový bag HEAD TOUR Racquet BAG XL TYBN
- 14%
 

běžná cena: 3 120 Kč

vaše cena: 2 690 Kč