Tenisová prodejna v Brně

TENISOVÁ SPECIÁLKA v Brně - TENISLIFE.cz

Vážení zákazníci,

rádi Vás uvidíme v naší kamenné prodejně, kde Vám poradíme s výběrem rakety (tenisové, squashové, badmintonové) značek WILSON, HEAD,YONEX, PRINCE, BABOLAT.

Široká je i nabídka dětských a juniorských tenisových raket. Skladem jsou tenisové bagy, tašky, batohy, tenisová obuv i oblečení. Široký sortiment doplňků - omotávek, potítek, míčů, tlumítek...

V PRODEJNĚ jsou STEJNÉ CENY jako v internetovém obchodě!!!!!!!

Nabízíme vyplétání tenisových, squashových a badmintonových raket na elektronickém vyplétacím stroji BABOLAT.  Zdarma Vám změříme aktuální napětí výpletu speciálnám přístrojem a případně doporučíme nový výplet odpovídající Vašemu hernímu stylu.

Pro zájemce máme i testovací rakety, které si lze za daných podmínek zapůjčit. V případě zájmu zajistíme k testování tenisové kurty, které jsou 5 minut od prodejny. Testovací rakety není možno zasílat mimo Brno.

Objednané zboží v našem internetovém obchodě si můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně firmy BOZISPORT s.r.o. Firma BOZISPORT s.r.o. má již 18ti letou tradici na českém trhu.

ADRESA: Nacházíme se na ulici Žebětínská 70, Brno - Kohoutovice ( do navigace Voříškova 1), vedle nákupního střediska Albert, v Domě služeb v prvním patře.

Otevírací doba: Po-pá: 8,30 - 17,00 hod

Doprava MHD do Kohoutovic: Trolejbus č. 37 z Mendlova náměstí  a č. 29 ze zastávky Česká přes Jundrov. Vystupuje se na zastávce VOŘÍŠKOVA. Autobus č. 52 z Mendlova nám, zastávka KOHOUTOVICE - HÁJENKA.

Pokud jedete autem, doporučujeme zadat do navigace ulici VOŘÍŠKOVA např.č. 5. Ulice Žebětínská prochází starými Kohoutovicemi a bohužel, Dům služeb, ve kterém se nacházíme, je na této ulici, ale mimo číslování!!!

MAPA: http://www.mapy.cz/#d=firm_175383_1&t=s&x=16.532849&y=49.197285&z=14