Tenisový bag Babolat Pure Wimbledon X6 24

RH6 PURE WIMBLEDON – elegance a organizace pro náročné sportovce

RH6 PURE WIMBLEDON je navržen pro zkušené sportovce, kteří hledají kombinaci třídy a elegance. Tato tenisová taška poskytuje špičkovou organizaci vašeho vybavení.

Barva je ve skutečnosti světle šedá.

Jedná se o prostorný model se dvěmi přihrádkami, které pojmou až šest tenisových raket a zajišťují jejich bezpečí. Jedna komora je termo pro ochranu raket před nepřiznivými vlivy.

Nový RH6 PURE WIMBLEDON je určen pro výkonné hráče, kteří chtějí dokonalý bag pro bezpečnou přepravu svého vybavení. Vaše vybavení je optimálně uloženo a vy se můžete plně soustředit na zápas. Úložný prostor jsme kompletně přeorganizovali pro maximální pohodlí. Tato plně izolovaná taška má velkou centrální přihrádku, novou průhlednou přihrádku na obuv a přihrádku na temisové rakety, jakož i boční kapsy na příslušenství. Perfektní pro okamžité nalezení všeho!

A protože vám chceme nabídnout jen to nejlepší, má tato taška, která se snadno udržuje, nepromokavý vnější materiál - pro zaručenou ochranu. Uvnitř je taška vyložena novým bílým a obzvláště odolným materiálem Isotherm, takže máte lepší přehled o obsahu a vše rychleji najdete.

Společnost Babolat vám s modelem RH6 PURE WIMBLEDON přináší ideální vybavení pro cestu k vítězství. Elegantní design a pokročilé funkce z této tašky činí nezbytný doplněk pro všechny tenisty, kteří hledají spolehlivého partnera na kurtu.

OPTIMÁLNÍ OCHRANA
Abychom zajistili optimální ochranu, zvolili jsme materiál, který využívá nepromokavý a odolný vnější materiál. Vnitřek batohu je vyroben z našeho nového, bílého, extrémně odolného izolačního materiálu, který zajišťuje, že batoh nevysychá.

VELKÁ KAPACITA
Tento batoh nabízí prostor až pro 9 raket ve 3 velkých, plně izolovaných přihrádkách, 1 pár bot a veškeré vybavení potřebné pro trénink nebo soutěž.

ODOLNÁ IZOLOVANÁ PŘIHRÁDKA
Tento nový EXTRA odolný, lehký, recyklovatelný a nebarvící izolační materiál chrání vaše rakety před širokou škálou teplot a teplotních výkyvů.

ODNÍMATELNÉ RAMENNÍ POPRUHY
Ramenní popruhy lze při odbavení na letišti odejmout, aby se zabránilo jejich případnému poškození.

BEZBARVÁ PODŠÍVKA
Naše nová „bezbarvá“ podšívka je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru (PET) a je vyrobena bez použití barviv: Tím, že podšívku nebarvíme, šetříme vodu. Díky bílé podšívce najdete vše potřebné na první pohled.

PRŮHLEDNÁ PŘIHRÁDKA NA BOTY
Díky nové průhledné přihrádce na boty můžete rychle zkontrolovat, zda máte sbalené boty. Přihrádka na boty je bezešvá a vodotěsná, takže ji můžete v případě potřeby snadno vyčistit. Je také odvětráván směrem ven, aby se neutralizovaly pachy.

Rozměry: 75 x 32 x 32 cm

Objem: 60 l.

Parametry:

rozměry: 750 x 320 x 320 mm

barva:

Výrobce: Babolat

EAN: 3324922079294

Produktové číslo: 751230

3 290 Kč *

Vaše cena: 2 959 Kč

Ušetříte: 10%

Zboží je u nás SKLADEM, při objednání do 12h odesíláme ve stejný pracovní den. Jinak expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky, mimo víkendy a státní svátky.

Počet kusů:

* MOC - doporučená cena výrobcem. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Doprava zdarma za nákup nad 2999 Kč v ČR. Neplatí pro míče

K tomuto zboží doporučujeme

Podobné produkty

Tenisový bag Yonex Pro 9 pcs 924294 cobalt blue

Tenisový bag Yonex Pro 9 pcs 924294 cobalt blue
- 15%
 

běžná cena: 4 000 Kč

vaše cena: 3 399 Kč

Tenisový bag Babolat Pure Strike RH X6 2024

Tenisový bag Babolat Pure Strike RH X6 2024
- 12%
 

běžná cena: 3 290 Kč

vaše cena: 2 889 Kč

Tenisový bag HEAD PRO X LEGEND RACQUET BAG L

Tenisový bag HEAD PRO X LEGEND RACQUET BAG L
- 14%Nové!
 

běžná cena: 3 600 Kč

vaše cena: 3 099 Kč

Tenisový bag Babolat Pure Aero X12 2023

Tenisový bag Babolat Pure Aero X12 2023
- 29%
 

běžná cena: 3 699 Kč

vaše cena: 2 620 Kč