Babolat tenisový store

 

                                     BABOLAT PURE AERO 2023

 

                                     BABOLAT PURE AERO RAFA

 

BABOLAT Wimbledon 2021

 

                                      BABOLAT PURE DRIVE 2021

Společnost Babolat byla založena v Lyonu ve Francie v roce 1875 Pierrem Babolatem zaměřená na  výrobu přírodních strun pro tenisové rakety.
Dnes je společnost nejstarší mezinárodní společností specializující se na raketové sporty a je jednou z vedoucích značek na trhu. Babolat je rodinná společnost v 5. generaci a je známá jako naprosto inovativní značka, která v rané fázi rozpoznává trendy a potřeby tenistů a reaguje na ně. Inspirovat lidi pozitivní energií ke sportu a hrám to je podstatou značky.

BABOLAT rakety

BABOLAT dětské a junior rakety

BABOLAT tenisové výplety

Cílem je nabídnout to nejlepší v každém segmentu, aby si každý mohl hrát, jak chce, z jakéhokoli důvodu a na jaké úrovni, od příležitostných hráčů po závodní sportovce. Tento záměr je základem, na kterém Babolat navrhuje a vyrábí své výrobky.

       BABOLAT PURE AERO

        BABOLAT PURE DRIVE

     BABOLAT PURE STRIKE

Babolat dnes nabízí všem fanouškům raketových sportů (tenis, badminton a padel) kompletní vybavení: rakety, výplety, boty, míčky, tašky, oblečení a doplňky. 

 

 

BABOLAT tenisové tašky, bagy a batohy

 

BABOLAT tenisové míče

BABOLAT tenisové omotávky

BABOLAT tenisová obuv

Mnoho hráčů důvěřuje Babolatu, pokud jde o dosažení nejvyššího výkonu, včetně Rafaela Nadala a jeho 20 grandslamových titulů (SPA), Dominica Thiema - vítěze US Open 2020 (AUT), Sofia Kenin - vítěz Australian Open 2020 (USA) ), Fabio Fognini (ITA), Felix Auger-Aliassime (CAN), Garbiñe Muguruza (SPA) a mnoho dalších! Babolat je také partnerem legendární tenisové instituce Wimbledon. 

Rádi bychom Vám představili něco z historie firmy BABOLAT