Babolat tenisový store

                PURE STRIKE GEN4 2024

Jedná se o novou generaci raket, které byly speciálně navrženy tak, aby nabízely ještě vyšší úroveň kontroly a lepší cit při kontaktu. Rakety Pure Strike GEN4 2024 jsou ideální pro všestranné, odvážné a hru utvářející útočné hráče, stejně jako pro rychlé a hbité proti útočníky.

NF2 TECH- Optimální filtrace vibrací díky přidání přírodních lněných vláken pro maximální cit pro míč při úderu. Len také produkuje tlumenější zvuk pro ještě lepší cit a kontrolu.

FSI CONTROL: Frame String Interaction Control je technologie, která kombinuje užší vzor strun pro větší kontrolu se systémem woofer, který prodlužuje dobu kontaktu mezi míčkem a strunou a zlepšuje tak pocit z úderu.

SWX PURE FEEL: Technologie SMAC, viskoelastický materiál integrovaný do složení rakety, je revoluční antivibrační systém, který zlepšuje pocit z míče a zvuk při úderu.  *Pouze Pure Strike 100, Pure Strike TEAM, Pure Strike LITE, Pure Strike JR 26

CONTROL FRAME TECHNOLOGY: Tato technologie byla vyvinuta pro maximální kontrolu a kombinuje stabilitu rámu čtvercového průřezu s dynamikou standardní eliptické konstrukce.

+ Pružné rakety, které poskytují větší kontrolu a stabilitu při úderu, takže se můžete plně soustředit na míč.

+ Lepší cit při úderu a tlumenější zvuk díky přidání přírodních lněných vláken do rámu.

 

PURE AERO RAFA

exkluzivní raketa pro rok 2023 ze speciální edice, na jejímž designu se osobně podílel Rafael Nadal. Je zřejmé, že Rafa miluje barvy a promyslel každý detail na raketě PURE AERO RAFA, tentokrát s 290g. VŽDY PRACUJI NA DOSAŽENÍ CÍLE - A TÍM CÍLEM JE ZLEPŠOVAT SE JAKO HRÁČ I JAKO ČLOVĚK." - Rafael Nadal

Maximalizujte svůj spin - a připravte se na zápas. " S Pure Aero je možné všechno - trefíte každý roh ... a porazíte každého soupeře."

Je Rafa Váš idol? Chcete dosáhnout takových výsledků jako on? Bojovat o každý bod se stejným nasazením jako váš idol, pak je tato tenisová raketa Pure Aero Rafa druhé generace určena právě vám.

Tato raketa je energičtější než kdykoli předtím. O několik gramů lehčí (290 g), vyváženější do hlavy a otevřenější vzor strun než u modelu Pure Aero.

Tuto raketu navrhli tak, aby vám poskytla delší čas míče na výpletu a vyvinula větší tlak za míčkem. Můžete tak soupeře zatlačit zpět v každém rallye a unavovat ho úder za úderem.

Babolat vytvořil perfektní raketu na rotaci a udělal maximum pro Vaši absolutní dominanci na kurtě. Rafa je s Pure Aero obávaným soupeřem na turné. Nyní můžete i Vy objevit výhody tohoto dokonalého " stroje". Pokud chcete ovládnout hru s rotací a silou, existuje pouze jedna raketa: Pure Aero

Máte stále pochybnosti? Jen se zeptej Rafy .

 

                                     BABOLAT PURE AERO 2023

 

                                     BABOLAT PURE AERO RAFA

 

BABOLAT Wimbledon 2021

 

                                      BABOLAT PURE DRIVE 2021

Společnost Babolat byla založena v Lyonu ve Francie v roce 1875 Pierrem Babolatem zaměřená na  výrobu přírodních strun pro tenisové rakety.
Dnes je společnost nejstarší mezinárodní společností specializující se na raketové sporty a je jednou z vedoucích značek na trhu. Babolat je rodinná společnost v 5. generaci a je známá jako naprosto inovativní značka, která v rané fázi rozpoznává trendy a potřeby tenistů a reaguje na ně. Inspirovat lidi pozitivní energií ke sportu a hrám to je podstatou značky.

BABOLAT rakety

BABOLAT dětské a junior rakety

BABOLAT tenisové výplety

Cílem je nabídnout to nejlepší v každém segmentu, aby si každý mohl hrát, jak chce, z jakéhokoli důvodu a na jaké úrovni, od příležitostných hráčů po závodní sportovce. Tento záměr je základem, na kterém Babolat navrhuje a vyrábí své výrobky.

       BABOLAT PURE AERO

        BABOLAT PURE DRIVE

     BABOLAT PURE STRIKE

Babolat dnes nabízí všem fanouškům raketových sportů (tenis, badminton a padel) kompletní vybavení: rakety, výplety, boty, míčky, tašky, oblečení a doplňky. 

 

 

BABOLAT tenisové tašky, bagy a batohy

 

BABOLAT tenisové míče

BABOLAT tenisové omotávky

BABOLAT tenisová obuv

Mnoho hráčů důvěřuje Babolatu, pokud jde o dosažení nejvyššího výkonu, včetně Rafaela Nadala a jeho 20 grandslamových titulů (SPA), Dominica Thiema - vítěze US Open 2020 (AUT), Sofia Kenin - vítěz Australian Open 2020 (USA) ), Fabio Fognini (ITA), Felix Auger-Aliassime (CAN), Garbiñe Muguruza (SPA) a mnoho dalších! Babolat je také partnerem legendární tenisové instituce Wimbledon. 

Rádi bychom Vám představili něco z historie firmy BABOLAT