Yonex tenisový store

To je YONEX...

Naše první dřevěné rakety jsme představili v roce 1957. Od té doby jsme toho hodně změnili. Jen ne naše filozofie! Vyzkoušet něco nového v praxi je vždy výzvou.

  • Baví nás trénovat a testovat.
  • Zlepšovat se.
  • Hrát se s produkty
  • Přicházet s novými nápady.
  • Jít vpřed.
  • Pustit se do toho a zůstat pozitivní naladění.
  • Změnit se a nakonec zvítězit.
  • Je to tanec. Nutkání. Dědictví. Neustálý pohon.

                YONEX STORE

                                                            YONEX  tenisový sortiment

                        Tenisové rakety YONEX  

  YONEX  EZONE

           YONEX  VCORE PRO

  YONEX  VCORE 

 

      YONEX dětské rakety

    YONEX tenisové výplety

  YONEX omotávky

 

                                 YONEX tenisové tašky a batohy

"Gram sem nebo milimetr tam" může znamenat rozdíl mezi krokem zpět a výstupem až na vrchol. YONEX vždy najdete  na špici ve výrobě, technologiích, přesnosti a síle. Jeho cílem je držet náskok vpřed, realizovat své sny a prosazovat myšlenku soutěže v duchu férového sportu.

První Yoneyama raketa (když Sanbata v roce 1961 zbankrotovala a v roce 1963 shořelo produkční centrum Yoneyamy), byla v 60. letech zkoušením ducha vytváření nových příležitostí v obtížných situacích. Navzdory těmto neúspěchům založila společnost Yoneyama společnost Yoneyama Sports Co., Ltd. na výrobu raket značky Yoneyama, za tři dny továrnu přestavěla a v tomto rozhodujícím desetiletí rozšířila své podnikání do USA a Evropy.

V roce 1965 otevřela továrna v Tokiu dveře na výrobu péřových míčků. Dnes je Yonex oficiálním turnajovým tahounem pro všechny významné události badmintonové světové federace (BWF) a olympijských her v Barceloně od roku 1992.

V roce 1968 společnost Yonex vyvinula první „T-Joint“ na světě, který vedl k první japonské hliníkové badmintonové raketě. „T-Joint“ byl inspirován designem plynového kohoutku, který spojoval rám a hřídel.

V roce 1969 společnost Yonex expandovala do tenisového průmyslu s hliníkovou raketou T-7000

Řada světových jedniček

V roce 1990 získala Navrátilová svůj 9. titul ve Wimbledonu s raketou RQ-180 a v roce 1991 se Monica Seles stala nejmladší hráčkou, která dosáhla světového žebříčku č. 1.

První badmintonová raketa ISOMETRIC™, která byla použita z vlastní inovace rakety Yonex ve tvaru čtvercového tvaru, byla zahájena v roce 1992.

V roce 1995 začala společnost Yonex vyrábět snowboardy, aby posunula hranice grafitových inovací.

V roce 1996 se Martina Hingis stala ve věku 15 let nejmladší významnou šampionkou v historii a pokračovala v legendární kariéře s výbavou Yonex.

V roce 1998 společnost Yonex předělala své logo na současné logo YY Yonex.

V roce 1999 začíná Yonex pořádat YONEX Ladies Open, událost LPGA Japan Tour (Ladies Professional Golfers 'Association of Japan) v Country klubu Yonex.

https://www.youtube.com/watch?v=DdcPAoTicCk&t=60s

https://www.youtube.com/watch?v=YpZuLXutw6o&t=25s