Tenisová taška Head Pro X Court Bag 48l TYBK

Vylepšujte váš aktivní životní styl s taškou PRO X COURT BAG 48L TYBK. 

Žijte dynamický životní styl s batohem PRO X COURT BAG 48L TYBK, který je ideálním společníkem pro každou aktivitu. Při výzvách na tenisovém kurtu vám tato taška bude stát po boku, krok za krokem na vaší cestě.

U tašky oceníte rozsáhlou hlavní přihrádku, integrovaný úložný prostor na boty, prostornou přední kapsu na příslušenství a velkou boční kapsu, abyste měli místo pro všechny své nezbytnosti. Udržujte si přehled a bez námahy si zorganizujte potřeby pro váš tenisový trénink. Všestrannost je spojena s pohodlím díky nastavitelným ramenním popruhům, pohodlným horním držadlům a praktickému bočnímu madlu.

V souladu s angažovaností společnosti HEAD k udržitelnosti je taška PRO X COURT BAG 48L TYBK příkladem našeho úsilí o omezení používání plastů. Visačka je pečlivě vyrobena z recyklovaného papíru, uvázána ekologickým konopným provázkem, a samotná taška je balena v novém sáčku z recyklovaného plastu. Připojte se k nám a přispějte k pozitivnímu dopadu na životní prostředí, zatímco si užíváte funkčnost a eleganci této výjimečné tašky.

• Nové prvotřídní tkaniny • Luxusní trendy design • Velká hlavní přihrádka • Velká přední kapsa na příslušenství • Velká boční kapsa • Integrovaný úložný prostor na boty • Nastavitelné boční popruhy, horní rukojeti a boční madlo • Visačka z recyklovaného papíru s provázkem z konopí • V novém sáčku z recyklovaného plastu

Rozměry: 55 x 28 x 28,5 cm

Parametry:

rozměry: 550 x 280 x 285 mm

barva: černá

Výrobce: Head

EAN: 724794752463

Produktové číslo: 260054

2 040 Kč *

Vaše cena: 1 699 Kč

Ušetříte: 17%

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 836 Kč

Zboží je u nás SKLADEM, při objednání do 12h odesíláme ve stejný pracovní den. Jinak expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky, mimo víkendy a státní svátky.

Počet kusů:

* MOC - doporučená cena výrobcem. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Nová prodejna na ulici Štursova 2, Brno Žabovřesky je otevřena. Prodejna v Kohoutovicích zrušena!  Těšíme se na Vás!

Doprava zdarma za nákup nad 2999 Kč v ČR. Neplatí pro míče

K tomuto zboží doporučujeme

Podobné produkty

Tenisová taška Head Pro X LEGEND Court Bag 48l

Tenisová taška Head Pro X LEGEND Court Bag 48l
- 10%Nové!
 

běžná cena: 2 040 Kč

vaše cena: 1 839 Kč