Běžná cena: 3 490 Kč

Vaše cena: 1 890 Kč

Ušetříte: 46%

Všechny ceny jsou včetně DPH.

Zboží je SKLADEM, expedujeme do 24 hodin od přijetí objednávky.

Počet kusů:

Doprava zdarma za nákup nad 2500 Kč v ČR

 

Tenisový bag Wilson BURN 15 Pack oranžový 

Nová tenisová taška k raketám řady Blade pro tento rok v oslňující oranžové barvě. Tento bag má vyztuženou konstrukci a boční kapsy, takže tvar bagu lépe drží. 

Wilson Burn 15 má 3 komory, z toho je 1 THERMOGUARD 2.0*- tzn, rakety jsou chráněny proti nepříznivým povětrnostním vlivům a má menší síťovanou kapsičku.

Prostřední komora je prostorná a pohodlně do ní uspořádáte Vaše potřeby pro trénink. Třetí komora je také prostorná a nabízí další možnosti pro uspořádání potřebných věcí. Navíc z obou stran jsou vždy dvě prostornější boční kapsy na drobnosti se zapínáním na zip. 

Bag má 2 výborně polstrované, nastavitelné popruhy na záda a lze ho nosit jako batoh, dále má úchyt na nošení v ruce. Komory jsou velké, určené pro rakety, boty a oblečení.  Bag Vancouver 15 tedy splňuje všechny požadavky na prostor, komfort a design.

THERMOGUARD 2.0 : uvnitř thermokomory  je malá kapsička s " indikatorem a pohlčovačem vlhkosti" . Jedná se o křemičité gelové granule, nejedovaté, pevné, které pohlcují vlhkost a jsou uzavřené v hliníkové krabičce. V okamžiku odstranění plastové, průhledné  folie, začne pohlcování vlhkosti, určené k ochraně výpletů.

Co dělá z křemičitých granulí indikátor? každá granule, kulička, mění svou barvu z oranžové na zelenou, když přijímá vlhkost. Tmavě zelená znamená, že jsou nasycené vlhkostí a musejí být regenerovány.

Jak se regenerují? mohou být vysušeny a použity znovu. Ideálně pomocí tepla v mikrovlné troubě nebo klasické pečící troubě. Kuličky změní barvu ze zelené na oranžovou a moho být znouvu použity. Do mikrovlné trouby se NESMÍ dát hliníková krabička !!!

V pečící troubě na plechu, vyhřáté na 121°C po dobu ca 3 hod, necháme sušit. Pozor- hliníková krabička může být příliš horká a proto je potřeba použít ochranné rukavice a nechat ji vychladit.

 V mikrovlnce sušit na střední výkon ( nevhodné do mikrovlnek s výkonem 900W a více) po dobu 3-5 minut, dokud se nezmění ze zelené na oranžovou barvu.

 

 

POZOR chránit před malými dětmi!!!

Parametry:

rozměry: 760x410x360 mm

barva: oranžová

EAN: 887768516376

Produktové číslo: WRZ849715

K tomuto zboží doporučujeme

 

Podobné produkty

Tenisový batoh Nike Court Advantage Backpack BA5450-010 černý

Tenisový batoh Nike Court Advantage Backpack BA5450-010 černý
Sleva 18%AKCE
 

běžná cena: 1 960 Kč

vaše cena: 1 599 Kč

Tenisový bag Wilson Tour V 9 Pack modrý

Tenisový bag Wilson Tour V 9 Pack modrý
Sleva 47%AKCE
 

běžná cena: 2 990 Kč

vaše cena: 1 590 Kč

Tenisový batoh Wilson Federer Elite Backpack

Tenisový batoh Wilson Federer Elite Backpack
Sleva 38%AKCE
 

běžná cena: 2 490 Kč

vaše cena: 1 539 Kč

Tenisový batoh Wilson Super Tour CAMO Limitovaná edice

Tenisový batoh Wilson Super Tour CAMO Limitovaná edice
Sleva 17%AKCENové!
 

běžná cena: 2 390 Kč

vaše cena: 1 990 Kč